Brno Creative Days 2021

22.-24. října, BVV Brno

Výstava herního průmyslu

Herní průmysl patří mezi nejrychleji rostoucí obory v České republice, a není to náhodou. Jsme ve vývoji her opravdu dobří! Přijďte se o tom přesvědčit sami na naši Herní výstavu. Dostanete šanci nahlédnout nejenom do zákulisí vývoje největších klenotů české scény, ale také mladých nezávislých projektů. Pro budoucí vývojáře jsme si také připravili přehled studijních oborů a pracovních možností v rámci Herního Klastru.

Historická časová osa

Co se skrývá pod pokličkou herního vývoje? Jak se z konceptu načmáraného tužkou na ubrousku stane hit, co baví miliony lidí po celém světě? A jak se z partičky studentů stanou legendy herního průmyslu?

Odpovědi na tyhle otázky vám přiblíží naše Historická časová osa. Čekají na vás tady detailní informace, střípky z vývoje, zpovědi tvůrců a samozřejmě hratelné ukázky toho nejlepšího z českých herních klasik. Nahlédli jsme opravdu hluboko, do designových dokumentů, do kódů i do myslí vývojářů samotných. Máte se na co těšit!

Lokální nezávislí vývojáři

Herní vývoj nejsou jen veliká nadnárodní studia a milionové projekty. I jeden šikovný a motivovaný vývojář dokáže stvořit hru, která se záhy stane hitem. A vy můžete být při tom!

Nezávislé týmy představí své projekty, jejich herní mechaniky a příběhy, ale také zkušenosti z vývoje samotného. Přijďte si popovídat s vývojáři, vyzkoušejte jejich hry a nezapomeňte jim dát zpětnou vazbu, kterou ocení!

Brněnský Herní Klastr

Kariéra v herním vývoji? Není to snadná cesta, zvlášť když člověk neví, na koho se obrátit, odkud čerpat, když mu chybí komunita skvělých kolegů a přátel.

A právě od toho je tu Herní Klastr. Toto uskupení propojuje vývojáře se studii, školami, institucemi, ale hlavně mezi sebou. Společně usilujeme o to, aby byl herní průmysl přístupný pro každého s motivací a vášní pro hry. V rámci Herní výstavy se tak můžete těšit na přehledy studijních oborů, vývojářských pozic a důležitých informací, klíčových pro nadějné zájemce o herní vývoj.

Harmonogram

Výstava probíhá v sobotu 23.10. od 10. do 18. hodiny a v neděli 24.10. od 10. do 16. hodiny. Najdete nás v hale A1 společně s akcí Maker Faire.To vše a ještě mnohem víc je Výstava herního průmyslu v hale A1, o kterou byste neměli přijít!

Těšíme se na vás.Na výstavu se dostanete s platnou vstupenkou na akce Maker Faire Brno a Prototyp, které se konají v rámci Brno Creative Days.